Вінничани здобули Кубок України зі змішаних бойових мистецтв

У Києві завершився Кубок України зі змішаних бойових мистецтв.

Змагання проходили на сучасній базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Стартували понад 300 учасників із 22-ти областей. Допускалися лише аматори, які поки що не провели жодного професійного поєдинку. Медалі розігрувалися у «фул-контакті», але у багатьох вагових категоріях.

Вінницю і область представляли вісім спортсменів клубу «Січ» і два бійця клубу «Сенсей». Загалом наша збірна здобула дві золоті і чотири бронзові медалі на Кубку України.

В активі вінницьких дорослих спортсменів – три нагороди. Кандидат у майстри спорту з фрі-файту Микита Ячменюк став чемпіоном у ваговій категорії до 70 кг. Юлія Паламарчук виявилася кращою серед жінок у вазі до 63 кг. Також бронзу у категорії до 66 кг здобув Олег Сіроштан.