«Червона картка» Біленькому

«Червона картка» Біленькому

Про атмосферу, яку створює хлопчик Сашко зі своїми радниками в апараті обласної ради, говорять вже далеко за межами Полтавської області. В апараті обласної ради створене так зване «тіньове управління», яке офіційно на роботу не оформлене, але впевнено дає «сумнівні» вказівки працівникам апарату та директорам комунальних підприємств. Замість руйнування корупційних схем, спостерігаємо створення нових, на фінансові потоки яких ставляться «персони» з інших областей. Чекайте незабаром і залізні двері на 4 поверсі, громадськість усіма способами намагаються вилучити із процесу контролю.

Зараз в апараті «працюють» та без зайвого перебільшення «тероризують» апарат ради: луганський керівник групи радників, регіонал Володимир Іванов, який вважається головним політтехнологом Біленького. Регіоналка Олена Сутягіна, яка працювала «на громадських засадах», мала вільний доступ до бюджету області, «запроваджувала луганські стандарти» на Полтавщині. Богдан Василюк (юрист ББП на виборах) та Олександр Модленко (політтехнолог ББП), які займаються об’єктами комунальної власності. До речі, дуже скоро будемо спостерігати за продажем двох приміщень в центрі міста за адресами вул. Жовтнева 60-А та вул. Пушкіна,115 без аукціону, без зайвих додаткових процедур, без проблем. «Керує» ж роботою ради зараз Сергій Філь, друг Сергія Березенка, прямий керівник Андрія Пісоцького, куратор Полтавської області на місцевих виборах.

Так, виникає дуже багато запитання до правоохоронних органів та Служби безпеки України: як офіційно неоформлені працівники можуть взагалі допускатися до управління обласною радою; чи мають ці люди доступ до документів з грифом «секретно»; яке право вони мають користуватися майном апарату обласної ради та давати вказівки працівникам?

Ще навіть три місяці не минуло, а «призначений Києвом» голова під керівництвом радників продовжує робити помилки. Але ж відповідальність на себе брати за свою некомпетентність не збирається. Так, за неправильне призначення «так званого» керівника апарату Сергія Філя та Богдана Власюка голова обласної ради не придумав нічого кращого, ніж виписати догану працівнику, який просто виконав наказ керівництва. А Біленький залишився «біленьким». Невже вісім «луганських радників» недостатньо для прийняття законних рішень? Можливо просто варто звернутися до полтавських професіоналів?

Перше «жовте попередження» Біленький отримав від громадськості, коли «протянув» на посаду заступника керівника «Полтавафарм» Майбороду Дмитра Івановича, який обіймаючи посаду заступника начальника Державної екологічної інспекції в м. Києві, за не припинення діяльності автозаправних станцій ТОВ «НАТ ГАЗ-2007» вимагав від директора цього товариства Штанька Р.Ю. хабар у розмірі 3 000 дол. США та вчинив закінчений замах на одержання хабара. Зараз цей Майборода вже працює, результатом роботи «біленької команди» стало підвищення націнки з 7 до 10%.

Друге «жовте попередження» відбулося з так званим «службовим розслідуванням» щодо тексту привітання до Дня Соборності. Саме громадськість звернула увагу на помилку, зробивши скрін-шот, але ж не для того, щоб Біленький і Головко знайшли «винних». Працівники, які готують текст, надають пропозиції, які «розумні голови» можуть або погодити, або відхилити. Усе, що мали зробити справжні керівники області, це публічно вибачитись перед громадськістю за технічну помилку. І на майбутнє пам’ятати, що ставлячи підпис під документом, вони мають нести персональну відповідальність. Що роблять самозакохані псевдо-керівники? Оголошують розслідування і шукають винних працівників Департаменту та апарату ради, щоб на них банально повісити відповідальність. Потім публічно оголосити результати перевірки, звинуватити людей, прикривши власну некомпетентність. Парадоксальним є і те, що багато текстів готують для Біленького ті ж самі «неофіційні радники», але ж відповідальність мають нести працівники ради, яких зробили заручниками ситуації.

Тепер черга за депутатським корпусом, саме він має оголосити «червону картку» Біленькому за таку непрофесійну та відверто аморальну роботу.