Чемпіонат України відновився після зимової перерви: результати та відео голів 19-го туру

23 лютого після майже тримісячної перерви відновилися змагання у чемпіонаті України у Прем’єр-лізі – у суботу було зіграно два матчі – “Маріуполь” вдома обіграв “Олімпік” 2:1, а “Львів” поступився “Чорноморцю” 0:1.

У неділю “Карпати” на виїзді розгромили “Ворсклу” 4:0, а “Десна” у Києві обіграла “Арсенал” 2:0, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Ще по два поєдинки відбудуться у неділю та понеділок – це будуть матчі за участю лідерів – “Динамо” – “Зоря” і “Шахтар” – “Олександрія”.

Завдяки перемогам маріупольці та чернігівці наблизилися до полтавської “Ворскли”, яка йде на 5-му місці – наразі у команд по 27 очок.

Що стосується “Чорноморця”, то одеська команда поки залишається на передостанньому місці, а от “Карпати” майже тепер відстають від 8-го місця, де йде ФК “Львів”, на 3 очки.

Чемпіонат України-2018/19

Прем’єр-ліга, 19-й тур

23 лютого

Маріуполь – Олімпік – 2:1 (1:1)

Голи: Пасич, 27 (0:1). Піхальонок, 45+3 (1:1). Борячук, 48 (2:1).

Чорноморець – ФК Львів – 0:1 (0:1)

Гол: Горшкодеря, 32.

24 лютого

Арсенал – Десна – 0:2 (0:1)

Голи: Д. Фаворов, 1 (0:1). А. Фаворов, 90+1, з пенальті (0:2).

Ворскла – Карпати – 0:4 (0:1)

Голи: ді Франко, 20 (0:1). Швед, 51, з пенальті (0:2). Швед, 55 (0:3). Швед, 90+1 (0:4).