Бахматюк назвав Гонтареву другою загрозою після агресії Росії

Власник групи компаній «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк заявив, що масове закриття комерційних банків завдало сильної шкоди економіці країни.

Про це Бахматюк повідомив у інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, зазначивши, що закриття банків стало найбільшою помилкою в економічній політиці держави за той період.

«Я вважаю, що оцінку банкопаду скоро дадуть. Думаю, це сама безглузда річ, яка була зроблена в економічному плані на території України», – розповів власник групи компаній «Укрлендфармінг».

Крім того, Бахматюк повідомив, що тоді в Україні не було передумов для здійснення масового закриття комерційних банків. Також він додав, що його банки «Фінансова ініціатива» і «Ві Ей Бі» в 2014-15 рр. були безпідставно закриті за наполяганням особисто Валерії Гонтаревої.

«У нас з нею особистісний конфлікт. Це правда. Вона зуміла мене посварити з усіма силовими структурами і тут, і за кордоном. Але я цього не боюся говорити. Мій банк «Фінансова ініціатива» поклали – це був чистий каприз Гонтаревої. І банк міг жити до сьогоднішнього дня», – підкреслив власник групи компаній «Укрлендфармінг».Нагадаємо, Генеральна прокуратура спростовує інформацію про повідомлення підозр колишньому главі Адміністрації президента Борису Ложкіну, заступнику глави Адміністрації Олексію Філатову та екс-главі Нацбанку Валерії Гонтарєвій у причетності до злочинів бізнесмена Сергія Курченка.