Аеропорт «Київ» звинуватив НАБУ в аварії літака

Компанія «Майстер-Авіа», яка управляє «Міжнародним аеропортом Київ ім. Сікорського» заявила, що через дії Національного антикорупційного бюро України відбулася аварія з літаком авіакомпанії Bravo Airways.

Під час посадки літак Bravo Airways викотився за межі злітно-посадочної смуги, повідомив аеропорт «Київ» в Facebook з посиланням на заяву компанії «Майстер-Авіа».

«Наслідком дій НАБУ стала неможливість запобігти аварії, що сталася з літаком авіакомпанії Bravo, що виконував рейс Анталія-Київ. Під час посадки в сильну грозу літак з 169 пасажирами на борту викотився за межі злітно-посадкової смуги», – відзначили в компанії.

За інформацією «Майстер-Авіа» ситуація ускладнювалася підвищеною загрозою вибуху через 4 тонни пального, які перебували на борту літака. Водночас керівництво аеропорту не мало можливості застосувати необхідні заходи, оскільки було в заручниках у НАБУ.

У компанії повідомили, що 14 червня адміністративні будівлі і термінали аеропорту «Київ» були заблоковані співробітниками НАБУ з автоматичною зброєю. Детективи Бюро проводили досудове розслідування в кримінальному провадженні про зловживання владою і розтраті коштів комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Київ».

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник заявив, що глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький мстить детективам Бюро за його прослуховування, порушуючи проти них справи.