Activitis: проблемні борги — не проблема, або як перетворити борги у виграш

Activitis: правильне управління нерухомістю

Зрозуміло, що додатковий дохід неможливо отримати до повної реалізації об’єкта. Натомість, витрати на його утримання (людські ресурси, охорону, оформлення документації і т.і.) потрібно покривати одразу. Якщо не “доглядати” за об’єктом, то він автоматично почне втрачати свою вартість. Найкращий варіант для банків — це віддати таке майно в управління професійній компанії.  Управляючі компанії керують таким майном, здійснюючи його повне технічне обслуговування та ремонт до моменту продажу. Крім того, компанії здають майно в оренду. І орендарем, може виступити навіть колишній власник, який не впорався з кредитним навантаженням.

Такими об’єктами можуть бути будь-які площі офісної, індустріальної нерухомості, торгівельно-розважальні комплекси/центри, виробничі об’єкти, заводи, фабрики, станції обслуговування, склади, землі для розвитку та забудови, проблемні активи тощо.

Враховуючи специфіку кожного об’єкта інвестування чи управління, фахівці «Актівітіс» формують об’єктивну оцінку ризиків, визначають господарську та технічну оцінки, комплексно перевіряють фінансовий та юридичний стан об’єкта. Все ці дії дають можливість реально оцінити стан об’єкта, розробити та впровадити комплекс виважених управлінських рішень для покращення іміджу та стану об’єкта, що сприяє збільшенню його вартості і погашенню заборгованості.